Тент похідний Tramp Tent 6x6м із стійками зелений
Тент призначений для захисту від дощу сонця та вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Точки кріплення петель посилені у ставках із тканини.
У комплект входить 2 стійки заввишки 230см із 8 секцій.
Набір шнурів-розтяжок у комплекті.
Характеристики:
Вага тенту: 2.3 кг
Матеріал тенту: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм. ст.
Довжина однієї стійки 230 див.
Матеріал стійок: сталь, Ø 16 мм
Упаковка стояків: сумка з поліестру 450 D
Вага стійок: 0.8кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Двосхилий |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Навіс, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.1 кг |
| Мінімальна вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Висота | 230 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴






