Тент камуфляжний Tramp 3х3м зі стійками
Тент призначено для захисту від дощу, сонця та вітру. По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок. Місця кріплення петель підсилені вставками з тканини. В комплект входять 2 сталеві стійки і набір шнурів-розтяжок. Кожна стійка складається з 4 секцій по 75 см довжиною. Максимальна висота стійки - 3 м.
Характеристики тенту камуфляжного Tramp 3х3м зі стійками:
- Вага: 2,1 кг
- Матеріал тента: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
- Матеріал стійки: Сталеві 2 шт, кожна стійка складається з 4 секцій по 75 см довжиною. Максимальна висота стійки - 3 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Форма | Двосхилий |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Посилені кути, Штормові відтяжки |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴









